S - 900 Stół chłodniczy na sałatki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: RedFox
  • Czas realizacji: Do 48h jeśli produkt jest dostępny na magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 2 550,00 zł 3 136,50 zł

S - 900 Stół chłodniczy na sałatki 

S - 900 Stół chłodniczy na sałatki 

Automatyczne odmrażanie, wykonanie nierdzewne, elektroniczna jednostka sterująca, wewnętrzny wentylator, 2x ruszt na prowadnicach, polietylenowa deska do krojenia, nierdzewna otwierana pokrywa, pojemność GN - 2x GN 1/1 + 2x GN 1/4.

 

Stoły chłodnicze są przeznaczone do wszystkich lokali gastronomicznych poszukujących kompleksowych rozwiązań obejmujących nierdzewne powierzchnie robocze.

Podstawowym elementem wyróżniającym stoły jest liczba drzwi w poszczególnych modelach. W ofercie znajdą Państwo stoły dwu- lub trzydrzwiowe oraz stoły z szufladami. Powierzchnia magazynowania wyposażona jest w płozy do umieszczenia pojemników GN 1/1. Górne blaty stołów chłodniczych są nierdzewne, w zależności od modelu z rantem lub bez.
Witryny chłodnicze stanowią świetne wyposażenie wszystkich typów lokali gastronomicznych. W zależności od długości witryny można włożyć nawet 6xGN 1/3. Urządzenie jest przeznaczone do przechowywania wstępnie przygotowanych surowców, które muszą do czasu wydania być przechowywane w chłodzie.
Klasa klimatyczna określa optymalny przedział temperatur otoczenia dla pracy urządzenia chłodniczego. W naszym klimacie najlepiej pracują urządzenia o klasie klimatycznej SN oraz N. Przed zakupem warto jednak przemyśleć w jakim miejscu będzie stało urządzenie – czy kuchnia jest zlokalizowana w chłodnej piwnicy, czy sprzęt będzie stał w pobliżu źródła ciepła – np. obok pieca.

Specyfikacja: Model S - 900

Pojemność (l): 900x700x850
Zasilanie (V): 230
Moc (kW): 0,24