SMFR - 3 Stół mroźniczy - 3 drzwi - blat z rantem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: RedFox
  • Czas realizacji: Do 48h jeśli produkt jest dostępny na magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 4 380,00 zł 5 387,40 zł

SMFR - 3 Stół mroźniczy - 3 drzwi - blat z rantem

SMFR - 3 Stół mroźniczy - 3 drzwi - blat z rantem

Urządzenie doskonale nadaje się do różnego rodzaju punktów gastronomicznych tj. restauracje, pizzerie, bary, fast-food’y, puby itp., wykonanie ze stali nierdzewnej, przystosowany do pojemników gastronomicznych GN 1/1, cyfrowe sterowanie, ilość drzwi: 3, agregat chłodniczy montowany z prawej strony urządzenia, czynnik chłodniczy: R-404a.

 

Stoły chłodnicze i mroźnicze są przeznaczone do wszystkich lokali gastronomicznych poszukujących kompleksowych rozwiązań obejmujących nierdzewne powierzchnie robocze.

Podstawowym elementem wyróżniającym stoły jest liczba drzwi w poszczególnych modelach. W ofercie znajdą Państwo stoły dwu- lub trzydrzwiowe oraz stoły z szufladami. Powierzchnia magazynowania wyposażona jest w płozy do umieszczenia pojemników GN 1/1. Górne blaty stołów chłodniczych są nierdzewne, w zależności od modelu z rantem lub bez.
Witryny chłodnicze stanowią świetne wyposażenie wszystkich typów lokali gastronomicznych. W zależności od długości witryny można włożyć nawet 6xGN 1/3. Urządzenie jest przeznaczone do przechowywania wstępnie przygotowanych surowców, które muszą do czasu wydania być przechowywane w chłodzie.
Klasa klimatyczna określa optymalny przedział temperatur otoczenia dla pracy urządzenia chłodniczego. W naszym klimacie najlepiej pracują urządzenia o klasie klimatycznej SN oraz N. Przed zakupem warto jednak przemyśleć w jakim miejscu będzie stało urządzenie – czy kuchnia jest zlokalizowana w chłodnej piwnicy, czy sprzęt będzie stał w pobliżu źródła ciepła – np. obok pieca.

Specyfikacja: Model SMFR - 3

Pojemność (l): 420
Wymiary (mm): 1795x700x890
Zasilanie (V): 230
Moc (kW): 0,50